pondelok 13. apríla 2015

NOTW: Milky nails

Ahojte,
keby som si mala vybrať jednu farbu laku spomedzi všetkých tých pekných farieb, ktoré mám doma, tak by to bola určite biela- mliečna farba gellaku. Je to odtieň, s ktorým sa nedá absolútne nič pokaziť. Nechty, či už sú krátke alebo dlhšie vyzerajú s touto farbičkou veľmi elegantne a upravene. Celkovej manikúre som chcela dodať štipku pozornosti a tak som sa pohrala s nálepkami, ktoré mám z ebay a jednu som si nalepila na prsteník ľavej ruky. Chcela som si polepiť aj ostatné nechty, ale potom som si pomyslela, že to by už bolo asi moc.


Ešte sa vrátim k samotnému gellaku- je to značka Shinerlac (od Bluesky) a názov odtieňu je Snow Cream, minulý týždeň som Vám ukázala šedý gellak z tejto gellakovej rodiny. Inak nechty som si nelakovala po týždni, ale po dvoch, to len tak na okraj. Tento mliečny odtieň kryje pekne v dvoch vrstvách, vlastne ako väčšina gellakov- ak chcete získať intenzívnu farbu, tak je potreba naniesť tie dve vrstvy. 
Tvar nechtov si nevšímajte, musím si nájsť nejaký návod ako sa správne dopracovať k mandlovému tvaru nechtu...Páči sa Vám takáto mliečna farba na nechtoch?

14 komentárov:

 1. Vypadá to moc krásně, bílá na nehtech je opravdu luxusní záležitost :)

  Spotřebováno: Březen 2015

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Vypadají nádherně, taky se mi líbí bílé behty. :-)
  welcometomyworld

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Vypadají opravdu skvěle! Bílé nehty naprosto zbožňuji a nosím je skoro pořád. :)
  Diary of a Girly Things

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. je to jeden najuniverzálnejší odtieň, s ktorým sa nič nepokazí...

   Odstrániť
 4. Biela je super na leto, preto som si tiež teraz zaobstarala biely lak :)
  ľúbezná

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. súhlasím k opaleným rukám bude vyzerať super...

   Odstrániť
 5. aj ja mám momentálne na nechtíkoch bielu:), či chcem, či nie, biely lak použijem takmer zakaždým, keď už nie na celý necht, aspoň do nail artu:)

  OdpovedaťOdstrániť
 6. lak vyzerá naozaj super a nechty elegantne a čisto :) krása

  OdpovedaťOdstrániť