nedeľa 7. januára 2018

Frais Monde Defense Skin Night Concentrate- recenzia!

Vitajte pri dnešnom prvom článku v tomto roku. Chcem vám touto cestou zaželať všetko dobré a hlavne nech rok 2018 prinesie všetko to po čom túžite.
Ako ste si všimli v ostatnom čase prispievam s článkami pomenej, je to preto lebo mám jednoducho menej času a jeden z dôvodov je aj ten, že už neskúšam toľko produktov naraz ako v minulosti. Momentálne čerpám zo svojich ešte stále dosť veľkých zásob, takže tým pádom aj menej nakupujem, ale stále mám na zozname recenzie na zaujímavé produkty, o ktorých by som sa s vami chcela podeliť, tak dúfam, že postupne budú recenzie pribúdať.


Jeden z produktov, ktorý určite stojí za zmienku je moje aktuálne pleťové sérum, ktoré poctivo testujem už skoro dva mesiace. Je to nočný koncentrát od Frias Monde z línie Defense Skin. 
Kozmetika Frais Monde patrí k prírodnej a toto skvelé hydratačné sérum obsahuje 100% tný pomer prírodných látok. Rada Defense Skin je určená pre suchú, dehydratovanú a citlivú pleť a teda jej obsah až zo 60% tvorí termálna sírna voda a termálne soli.


Sérum sa nachádza v praktickom sklenenom balení s pumpičkou. Človek by povedal, že sérum vďaka vysokému podielu vody bude mať tekutú konzistenciu, ale ostala som milo prekvapená po prvom použití lebo jeho štruktúra pripomína ľahké krémové mlieko. 

Vďaka ľahkej konzistencií sa do pleti rýchlo vsiakne a nezanecháva na nej žiadny povlak. Sérum je príjemne parfumované, čo určite lahodí na čuchové zmysly.
Ako som už vyššie spomínala sérum je určené predovšetkým na suchú pleť. Moja je naopak zmiešaná a niekedy až mastná, preto sérum nepoužívam každý večer, ale vždy každý druhý, či tretí. Určite aj pleť akú mám ja potrebuje dávku hydratácie. Väčšinou sérum používam samotné a nekombinujem ho už s ničím iným. 

Odporúča sa ho používať na noc, keďže počas spánku sa naša pleť regeneruje. Okrem hĺbkovej hydratácie pleť chráni pred voľnými radikálmi a negatívnymi vplyvmi zo stresu. Jeho zloženie je nakombinované naozaj skvelo okrem rastlinných olejov obsahuje aj squalén, ktorý udržiava v pokožke vlhkosť, ale aj obľúbené bambucké maslo, či výťažky z hnedej ryže, vosk z jačmeňa, ale aj vitamín E...
Ráno po prebudení je moja pleť vyživená, hebká a hladká na dotyk. Naozaj na nej cítiť, že dostala dávku niečoho výnimočného. Keďže je sérum viac krémovej konzistencie, tak moje póry vôbec neupcháva a nespôsobuje mi žiadne kožné reakcie, ako to môžu niektoré iné prírodné produkty na pleť. 
Línia Defense skin je ešte doplnená o ochranné očné sérum a pleťový krém. Všetky produkty zakúpite v internetovej parfumérií parfemy-elnino.sk a ich cena je okolo 25 eur. Ak chcete svojej pleti dopriať z času na čas niečo iné ako ste zvyknuté, tak určite vyskúšajte produkty z tejto hydratáciou nabitej línie. 


2 komentáre:

 1. Sérum vypadá skvěle. Celkově mám tuto kosmetickou značku moc ráda. :-)
  welcometomyworld

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Sérum je naozaj veľmi dobré, ja som si túto značku veľmi obľúbila, mám niečo aj z dekoratívnej kozmetiky a tiež som spokojná :)

   Odstrániť