pondelok 2. júla 2018

Krémový korektor- Time Balm Concealer- recenzia!

Vitajte pri novom článku!
Dnes vám predstavím môj momentálne najobľúbenejší  korektor, ktorý teraz používam. Mojim dávnym favoritom je korektor liquid camouflage od Catrice, ten vám zrejme predstavovať nemusím, všetci ho isto poznáte. No po asi už 5tich vypotrebovaných baleniach som mala chuť na zmenu a preto som sa rozhodla vyskúšať korektor, ktorý sa bude na prvý dojem od Catrice líšiť formulou a balením...

Krémový korektor- Time Balm Concealer-  je korektor určený predovšetkým na prekrytie tmavých kruhov pod očami, ale môže byť použitý aj na iné nedokonalosti na pleti. Ja kruhy pod očami nemám, takže ho využívam na zamaskovanie drobných vyrážok alebo stôp po akné. 
Korektor má príjemnú krémovú konzistenciu a sľubuje vysoký stupeň krytia, ktorý by mal vydržať po celý deň. Zaujímavý je aj obsah ingrediencií. Korektor je vyrobený na báze včelieho vosku, ktorý pomáha okrem iného aj v boji proti vráskam. Ďalšími skvelými zložkami sú napr. vitamíny A, C, E, sójový olej, pantenol, kyselina linolová a fosfolipidy.

Moje dojmy z tohto produktu sú veľmi pozitívne a to hneď po prvom použití. Prekryje naozaj všetko, aj tmavé miesta na tvári. Vďaka krémovej konzistencií pleť nevysušuje, takže sa na nej netvoria šupinky a pleť hydratuje. Stupeň prekrytia sa dá navrstviť a pokiaľ používate vhodný odtieň, tak to vyzerá prirodzene. Vydrží na pleti skutočne dlho, povedala by som, že aj po celý deň. Keď mám pleť relatívne v dobrom stave a treba mi zamaskovať len malé miesta, tak ho používam dokonca len samotný bez mejkapu, po rozotretí to vyzerá veľmi prirodzene. Naopak, sú dni kedy musím použiť aj mejkap, tak najprv použijem korektor a potom naň nanesiem mejkap, momentálne používam sypký minerálny mejkap a tento korektor s ním tvorí skvelú kombináciu. Sadol si, ale aj s tekutými, či krémovými mejkapmi. Čo sa týka odtieňa, tak si myslím, že som si vybrala správne k môjmu farebnému podtónu. Mám odtieň light, ktorý nie je až tak úplne bledý a pekne sa mojej pleti prispôsobí.


Korektor sa používa jednoducho buď ho nanesiete prstom alebo štetcom. Ja používam prsty, s ktorými sa korektor vplyvom tepla ľahko rozotrie. Jediná vec, ktorú by som vytkla je samotné balenie, do ktorého treba ísť prstami, takže moc hygienické to nie je. Korektor je bez vône, neobsahuje parabény ani alkohol. Obsah balenia je 7,5g a na stránke parfemy-elnino.sk si určite vyberiete ten správny odtieň, ktorý vám bude vyhovovať.Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára